Harmony Wellness club

Přímo v centru města Písek se zrodilo zcela nové sportovně relaxační zařízení s názvem Harmony Wellness club.

Harmony Wellness Club je součástí integrovaného bytového komplexu v Gregorově ulici v Písku. Toto zařízení je díky svým obrovským kapacitním možnostem, komplexností a množstvím nabízených atraktivit jedním z nejmodernějších sportovních center v celé České republice. Harmony Wellness Club v Písku bylo spolufinancováno z fondů Evropské unie.

Sportovně relaxační komplex je rozložen na třech poschodích o celkové ploše 1 300 m2. Celý prostor je pak rozdělen do několika různých sportovních oddělení. Jedná se o dvě horolezecké stěny, spinningový sál, sál pro aerobní a neaerobní cvičení, dva squashové kurty a posilovnu s kardiozónou. Za účelem relaxace je zde vybudován whirlpool, sauna, solárium a masérna. Pro komplexnost nabízených služeb je v prostorách Harmony zřízen také hlídaný dětský koutek, který umožňuje návštěvu maminkám s dětmi.

Návštěvnost centra je z velké části postavena na tzv. klubovém členství. Výhodou členství je možnost neomezených návštěv všech nabízených atraktivit. Harmony Wellness Club je součástí integrovaného bytového komplexu. Více o Harmony naleznete na internetových stránkách: www.harmonypisek.cz

Vytisknout stránku Vytisknout stránku