Firma

Firma IVAN SVATOŠ a.s. je soukromou akciovou společností, která působí na trhu od roku 1996. Zaměřuje se zejména na zakázky pozemního stavitelství, především tedy výstavbu bytových a rodinných domů, občanských a průmyslových staveb.

Společnost se zabývá především developerskou činností. Na vlastním pozemku postaví nový bytový dům a jednotlivé byty s příslušnou částí pozemku po kolaudačním rozhodnutí odprodá do soukromého vlastnictví nebo nové byty pouze pronajímá. A pokud si přejete postavit vlastní rodinný dům, provozovnu nebo továrnu, společnost Vám toto přání pomůže splnit. Vyhledá pro Vás pozemek, zajistí územní rozhodnutí, stavební povolení, zrealizuje vlastní stavbu včetně terénních úprav, zajistí kolaudační řízení a uvedení stavby do provozu.

Důraz na kvalitní řešení

dum.jpgFirma klade důraz především na kvalitu a všechny domy staví z kvalitních a ekologicky nezávadných materiálů. Byty jsou světlé, prostorné, bez zbytečných stěn a dveří, jednotlivé bytové zóny - předsíň, kuchyň, jídelní kout a obývací pokoj jsou členěny pouze nábytkem a vestavěnými skříněmi.

Jestliže o byt zákazník projeví zájem ještě před zahájením výstavby nebo v průběhu hrubé stavby, může si sám ve spolupráci s projektantem naší společnosti rozvrhnout dispozici bytu.

Součástí převáděné bytové jednotky je i standardní vybavení - podlahové krytiny, vnitřní dveře, obklady, dlažby a sanitární vybavení, které si zákazník vybere dle svých představ. Naší snahou je vytvořit interiér bytu k obrazu zákazníka. V případě požadavku "nadstandardního" vybavení ze strany zákazníka dochází po realizaci výběru vybavení k doplacení cenového rozdílu mezi zákazníkem požadovaným vybavením a vybavením standardním.

Od našich zákazníků požadujeme složení zálohy ve výši 20 % - 40 % kupní ceny a zbývajících 60 % - 80 % klient hradí v průběhu a po dokončení stavby z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru. Vzhledem k tomu, že chceme nabídnout našim klientům kompletní servis služeb, máme s hypoteční bankou uzavřenou smlouvu o nevýhradním obchodním zastoupení.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku